Creative Cloud Packager

Ułatwienie w codziennym użytku

Creative Cloud Packager to narzędzie dla administratorów systemów informatycznych, które ułatwia tworzenie pakietów aplikacji i uaktualnień Creative Cloud.

Adobe Creative Cloud Packager zapewnia wiele korzyści podczas wdrażania aplikacji Creative Cloud w dużych organizacjach. Cicha i dostosowana instalacja. Pakiety wdrożeniowe umożliwiają cichą instalacje. Taka instalacja nie wymaga żadnych działań ze strony użytkowników końcowych, co oznacza, że wszystkie decyzje mające wpływ na to, co jest zainstalowane i jak jest zainstalowane są podejmowane przed jej wykonywaniem. Takie wybory i decyzje są przechowywane w pakiecie wdrożeniowym.

Podczas tworzenia pakietu można wybrać jakie aplikacje i komponenty chesz zainstalować. Jeżeli aplikacje będą pracowały w systemie Windows, możesz wybrać 32-bitowe lub 64-bitowe wersje.

Można też łatwo wybrać opcje instalacji, które mogą nie być dostępne, gdy użytkownicy instalują aplikacje bezpośrednio. Na przykład, można poinstruować program instalacyjny, aby zignorował procesy, które powodują konflikt podczas instalacji. Łatwość tworzenia pakietu