Adobe Creative Cloud

Zawsze aktualne aplikacje i kontakt z kreatywną społecznością,

Creative Cloud Market


Serwis Creative Cloud Market oferuje szeroki wybór wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości, stworzonych przez artystów dla artystów. Jest dostępny dla wszystkich użytkowników, którzy wykupili płatne członkostwo w usłudze Creative Cloud, z wyjątkiem klientów korzystających z planów fotograficznych. Użytkownicy Creative Cloud mają dostęp do zasobów serwisu Market za darmo, zarówno z komputera jak i z urządzeń przenośnych (za pomocą aplikacji połączonych z chmurą Creative Cloud). Mogą wybierać spośród niesamowitego zbioru grafik wektorowych, ikon, wzorów, interfejsów i innej przydatnej zawartości. Każdego miesiąca mogą oni bezpłatnie pobrać do 500 unikalnych zasobów. Ten potężny nowy serwis pozwoli Ci łatwo znaleźć materiały do tworzenia od początku lub przekształcania, dzięki którym wystartujesz z projektem artystycznym.

Aby uzyskać dostęp do serwisu Market, należy najpierw zainstalować aplikację komputerową Creative Cloud. Instrukcje do pobrania znajdują się na stronie Creative Cloud na komputer. Aby uzyskać więcej informacji, obejrzyj ten krótki samouczek wideo: Dostęp do zasobów projektowych w serwisie Creative Cloud Market.

Odkryj i pobierz materiały artystyczne


Z poziomu aplikacji Creative Cloud na komputer możesz przeglądać tysiące materiałów w wysokiej jakości. Wybierz opcję Zasoby > Market. Możesz także rozwinąć listę, aby wyszukać wg kategorii, lub szukać za pomocą słów kluczowych, dzięki czemu znajdziesz najbardziej odpowiednie materiały do Twojego projektu.

1. W aplikacji Creative Cloud na komputer wybierz opcje Zasoby > Market.
2. Serwis Creative Cloud Market oferuje szeroki wybór wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości w następujących kategoriach:

Do umieszczenia: szablony fotograficzne i cyfrowe z uporządkowanymi warstwami i profesjonalnym maskowaniem (pliki PSD).
Interfejsy: warstwowe pliki PSD, w tym pełne zestawy, formularze, wykresy, nawigacja i widgety do zastosowań mobilnych i sieciowych (pliki PSD)
Kształty wektorowe: skalowalne obiekty i kształty zintegrowane z programami Photoshop, InDesign oraz Illustrator (pliki SVG)
Ikony: seria glifów, symboli konturowych, płaskich i 3D do druku, stron WWW i oznaczania lokalizacji (pliki PNG/SVG)
Wzory: możliwe do powtórzenia w nieskończoność geometryczne, ilustrowane i teksturowane wzory i tła (pliki PNG/SVG)
Pędzle: wysokiej jakości naturalne i abstrakcyjne pędzle programu Photoshop (pliki ABR/TPL)

Aby przefiltrować zasoby, wybierz kategorię z wyskakującego menu Market.

3. Aby wyszukać zasoby, kliknij symbol lupy i wyszukaj dane hasło.
4. Kliknij miniaturę zasobu, aby wyświetlić dodatkowe informacje i szczegóły na jego temat.
5. Kliknij polecenie Pobierz. Zasoby są automatycznie pobierane do folderu Market Downloads, który znajduje się w głównym folderze Creative Cloud Files.