Adobe Creative Cloud

Zawsze aktualne aplikacje i kontakt z kreatywną społecznością,

Pobieranie i instalowanie aktualizacji


Pobierz i zainstaluj aplikacje Creative Cloud oraz aktualizacje do nich. Poznaj nowe aplikacje Creative Cloud i zainstaluj je na komputerze. Możesz przeglądać aplikacje według popularności i segmentu projektu.

Aplikacja Creative Cloud na komputer jest instalowana automatycznie podczas pobierania produktu. Jeżeli na komputerze jest już zainstalowany program Adobe Application Manager, zostanie on automatycznie zaktualizowany i zastąpiony aplikacją Creative Cloud na komputer. Aby pobrać aplikację ręcznie, przejdź na stronę Aplikacja Creative Cloud na komputer.

Aplikacja komputerowa Creative Cloud ułatwia pobieranie i instalowanie na komputerze poszczególnych aplikacji Creative Cloud, takich jak Photoshop lub Premiere Pro. Po zakończeniu instalacji aplikacje Creative Cloud można uruchamiać z panelu Aplikacje lub z lokalizacji, w której zostały zainstalowane na komputerze (tak jak dowolną inną aplikację).

Instalowanie aplikacji usługi Creative Cloud:

1. Aplikacja jest dostępna z paska zadań (Windows) lub z paska narzędzi Apple (Mac OS).
2. Kliknij panel Aplikacje. Aplikacje ostatnio zainstalowane na komputerze pojawiają się na górze panelu. Lista może zawierać poprzednio zainstalowane wersje.
3. Przewiń w dół, aby wyszukać nowe aplikacje. Możesz filtrować również według kategorii, aby znaleźć odpowiednie aplikacje.
4. Kliknij opcję Instaluj lub Aktualizuj.
5. Aby pobrać i zainstalować poprzednią wersję aplikacji, kliknij opcję Wcześniejsza wersja, a następnie wybierz odpowiednią wersję z menu Instaluj.