Adobe Creative Cloud

Zawsze aktualne aplikacje i kontakt z kreatywną społecznością,

Prezentowanie swoich prac i poznawanie twórczości innych w Behance


Prezentuj swoje prace i poznawaj twórczość innych na platformie Behance. W ramach członkostwa możesz tworzyć portfolio ze swoich prac i prezentować je szerokiemu gronu odbiorców. Możesz też poznać najnowsze dzieła użytkowników z całego świata, przeglądając polecane lub popularne prace z różnych dziedzin.

Serwis Behance jest czołową platformą online umożliwiającą prezentowanie i odkrywanie ciekawych materiałów. Kreatywna społeczność publikuje swoje prace w jednym miejscu, aby przedstawić je szerszej publiczności. Możesz publikować swoje prace w serwisie Behance bezpośrednio z usługi Creative Cloud i użyć opcji Narzędzia Adobe (obecnie dostępne w programach Photoshop i Illustrator CC - instrukcje znajdują się tutaj), klikając polecenie Udostępnij, a następnie Opublikuj. Po podaniu kilku szczegółów dotyczących pracy zostaje ona opublikowana w serwisie Behance jako Work in Progess (Praca w toku). Aby rozpocząć, postępuj zgodnie z poniższymi procedurami.

1. Zaloguj się lub zarejestruj, aby uzyskać dostęp do funkcji takich jak kanał aktywności Behance, portfolio lub udostępnianie i przeglądanie nowych prac. Jeśli masz już konto, wyświetli się monit o zalogowanie. Jeśli jeszcze nie masz konta, możesz się szybko i łatwo zarejestrować.
2. Nawet jeśli nie masz konta Behance, możesz skorzystać z panelu, aby przeglądać polecane projekty i prace w toku.

Więcej informacji zawiera temat Udostępnianie w serwisie Behance oraz forum Adobe Behance.